Puukourat

MalliGTG16SGTG22SGTG25SGTG28SGTG35SGTG42SGTG55S
Konekoko (t)1-33-66-1010-1413-1616-2018-24
Puristusvoima (kN)913,51116,617,521,825
Max Öljynvirtaus (l/min)40505060709090
Max Käyttöpaine (bar)200200200250250250250
Avautuma (mm)913127813451590191019132526
Korkeus auki (mm)4727058066288909451027
Pienin puun halkaisija (mm)709075160135150160
Suurin puun halkaisija (mm)350470522740718727830
Leveys (mm)338372452510533528618
Paino (kg)82190291374415535857
Hinta (€) ALV0 (Ei sis kiinnikettä)1100180020002700310034005100
LiitinvaihtoehdotS30S40S45NTP10NTP10NTP10NTP10/20/30
S50S60S70S70/S80

puukouratjpg

 

 

GTG35S
GTG35S